NAKA - inter s.r.o.

  • Jazyk:
  • Česky

Zakázkové formy

Zakázkové formy

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA FOREM
*************************

Výroba velmi různorodých a často také originálních prvků z betonu a umělého kamene je v současnosti rychle se rozvíjející obor, který nachází stále větší uplatnění. Dává nekonečné možnosti výroby originálních tvarů všech druhů výrobků bez omezení. Otevírá nové možnosti architektům, projektantům i stavebníkům.

---------------------------------------------------------------------------------------
* Přeje-li si majitel rodinného domu na chodníku otisk vlastní dlaně na každé dlaždici,
může to mít.
* Přeje-li si firma obklad fasády svého sídla s vlastním logem na každém obkladu, může to mít.
* Přeje-li si městská rada znak svého města na každém kusu městského mobiliáře,
může to mít.
---------------------------------------------------------------------------------------

Podle potřeb zákazníka nabízíme celkem tři různé možnosti výroby forem:
***********************************************************
1. FORMA
Máte výrobek a chcete vyrábět shodný. My výrobek použijeme jako model pro výrobu forem. Takto zpracováváme modely libovolných tvarů z různých materiálů (dřevo, kov, plast, beton, kámen apod.).

2. MODEL - FORMA
Máte nápad a nakreslíte ho na papír jako výkres nebo náčrt. My podle dodané dokumentace zhotovíme nejdříve model, a ten následně použijeme k výrobě forem.

3. NÁVRH - MODEL - FORMA
Chcete vyrábět například zahradní květináče, ale nemáte přesnou představu, jak by měly vypadat. V tomto případě Vám vytvoříme návrhy tvaru výrobku na základě Vašeho přibližného zadání (např. rozměry a účel) a poté podle schváleného návrhu vyrobíme model k výrobě forem a nakonec samotnou formu nebo formy.

Ve všech případech samozřejmě navrhneme nejvýhodnější konstrukci formy a nejvhodnější materiál z hlediska praktického používání i z hlediska ceny a užitné hodnoty formy.DOKÁŽEME ZREALIZOVAT KAŽDÝ VÁŠ NÁPAD!
***********************************************************


Co vlastně můžeme zakázkově zhotovit?
Můžeme vyrobit formy na všechno. Nejčastěji vyrábíme formy na ozdobné sloupky (balustry), stříšky a hlavice různých tvarů a rozměrů, květináče a vázy, obklady, bazénové vlnolamy (rovné, obloukové, profilované, se zobáčkem i bez), plotové prvky různých velikostí a tvarů (sloupky, sokly aj.), lavičky, japonské zahradní lampy, fontány, svítidla, komínové hlavice, vjezdové zábrany, ozdobné obrubníky, ale i sady forem na zahradní nábytek, zahradní i vnitřní krby, trpaslíka a kašnu. Z hlediska materiálů a způsobu použití forem lze naše formy rozdělit následovně:
* Laminátové
* Polyuretanové (pružné)
* Vakuově tvářené - většinou z materiálu ABS
* Kombinované (nejčastěji laminát - polyuretan)
* Vstřikolisované polypropylénové - většinou jen velkosériové formy

-------------------------------------------------------------------------------------
NAVRHNEME A VYROBÍME VÁM FORMU NA COKOLIV!
-------------------------------------------------------------------------------------


Samozřejmě, že teď musí přijít logická a pochopitelná otázka: KOLIK TO VLASTNĚ BUDE STÁT?
Ceny, bohužel, nelze stanovit obecně. Ovlivňujícími faktory jsou především konstrukce formy, použitý nejvhodnější materiál, případně náročnost výroby modelu a v neposlední řadě požadovaný počet forem.

Proto Vám nabízíme možnost vypracování !!! NEZÁVAZNÉ CENOVÉ NABÍDKY !!!

Tuto nabídku Vám vypracujeme na základě Vašeho zadání. Navrhneme nejlepší možné řešení jak z hlediska používání formy při výrobě (tedy co nejjednoduššího a nejúčelnějšího výrobního postupu při výrobě betonových výrobků), tak i z hlediska ceny celkové výroby formy nebo forem. Stačí, když nám předložíte nebo zašlete např. výkres výrobku, který chcete vyrábět nebo jeho jednoduchý náčrt nebo třeba fotografii výrobku doplněnou o rozměry a my Vám zpravidla nejpozději do tří pracovních dnů spočítáme přesnou cenu a přibližný termín zhotovení formy. Až na základě této informace se můžete rozhodnout, zda si u nás formu necháte vyrobit či nikoliv. Do této chvíle se u nás naprosto k ničemu nezavazujete.
Pokud se rozhodnete pro výrobu formy, platí u nás přísné pravidlo, že to, co si jako zákazník zaplatíte, je výhradně Vaše. Pokud se rozhodnete pro některý z našich návrhů, neposkytneme ho žádné další osobě. Pokud pro Vás vyrobíme model, předáme Vám ho společně s formou nebo s poslední formou v případě výroby více kusů forem. Model si můžete uschovat a v případě objednávky dalších forem nám ho zapůjčíte k výrobě.


-------------------------------------------------------------------------------------

O DALŠÍ INFORMACE VOLEJTE KDYKOLIV 777 119 666
**********************************************
-------------------------------------------------------------------------------------

Košík  

(prázdný)